DOM W WESOŁEJ - wizualizacje

DZIAŁ: WIZUALIZACJE

DATA: ROK 2018

INFO: INWESTYCJA O POWIERZCHNI 120 mkw.

Dom w podwarszawskiej Wesołej -prace projektowe zaczęliśmy rok temu. Nadrzędną sprawą było wkomponowanie wewnętrznych schodów łączących piętro z poddaszem i uzyskanie w ten sposób dwupoziomowego apartamentu. Pierwotnie istniały tylko schody w formie klatki schodowej zewnętrznej, trochę jak w bloku.

Założeniem było stworzenie na poddaszu strefy prywatnej z sypialnią z własną garderobą, łazienką i pokojami dzieci. Klientka marzyła również o huśtawce i było to absolutny must have 🙂 . Na piętrze natomiast rozbudowa istniejącej kuchni poprzez zlikwidowanie dotychczasowej malutkiej sypialni i stworzenie przytulnego salonu z jadalnią, w którym cała rodzina będzie mogła spędzać miło czas .

Klienci posiadali kilka stylowych mebli antyków, które również postanowiliśmy wykorzystać - i tak krzesła w jadalni zyskały "nowe życie" a w hallu na poddaszu honorowe miejsce zajęła stara komoda. W salonie znalazł się również kąt dla odnowionego fotela z lat ' 70. Styl, który nas inspirował przy pracy nad projektem , to skandynawski, minimalistyczny i shabby chic, eklektyzm.

OPINIE

MOICH KLIENTÓW O MOJEJ PRACY